Müügitingimused

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED
The owner of the online store www.joehted.ee (hereinafter the Online Store) is OÜ JO EHTED (registration code 16313876), located at Kaarna tn 27e Tallinn Harjumaa 12916.
Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Tellimuse vormistamine
Siin peab kaupmees lähtuma just oma veebipoe ostu sooritamise lahendusest.
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
Kustutada need makseviisid, mida veebipood ei kasuta ning vajadusel lisada, kui on kasutusel veel makselahendusi.
* Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay
* Finnish bank links: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
* Läti pangamaksed: Swedbank, SEB, Citadele, Citadele ja Luminor
* Lithuanian bank payments: Swedbank, SEB, Citadele, ?iauliu and Luminor
NB! When paying with a bank link, be sure to press the “Back to the merchant” button on the bank’s page.
Payments are mediated by Montonio Finance UAB. Payment is made outside the Webshop in a secure environment – when paying with a bank link, in the secure environment of the respective bank, and in the secure environment of Maksekeskus AS when paying with a credit card. The seller does not have access to the customer’s bank and credit card data. The contract enters into force from the receipt of the amount to be paid to the current account of the Online Store.
Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
Kohaletoimetamine
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Norra, Saksamaa
To pick up the goods, the buyer has the following options: indicate here, for example, the partners of the online store’s parcel machines, courier companies, the option of picking up the goods yourself.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 9 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 20 kalendripäeva jooksul.
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
NB! Depending on the products, the buyer may not have the right of withdrawal, in this case the corresponding products and services must be listed and they must comply with the conditions listed in § 53 (4) of the Law of Obligations Act.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: siia link taganemisavaldusele ning saata see e-posti aadressile jodisain@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Heaks tavaks on pakkuda oma klientidele tasuta tagastust, mis tõstab usaldusväärsust ning läbi selle ka müüki. Seega järgnev lõik on Kaupmehele, kes tasuta tagastust pakkuda ei saa.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
Pretensiooni esitamise õigus
The online store is responsible for the non-compliance of the goods sold to the buyer with the contract conditions or a defect that already existed at the time of handing over the item and that appears within two years from the handing over of the goods to the buyer. During this 1 year from the handing over of the thing to the buyer, it is assumed that the defect already existed at the time of handing over the thing. It is the Webshop’s responsibility to refute the corresponding assumption.
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile jodisain@gmail.com või helistada telefonil: +372 56830136.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
The online store responds to the consumer’s complaint in writing or in a form that enables written reproduction within 15 days.
Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
The online store sends the buyer newsletters and offers to the buyer’s e-mail address only if the buyer has expressed his wish to do so by entering an e-mail address on the website and has indicated his wish to receive direct mail notifications.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.
Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile jodisain@gmail.com või helistada telefonil: +372 56830136
If the buyer and the Online Store cannot resolve the dispute by agreement, the buyer can appeal to the Consumer Disputes Committee. You can familiarize yourself with the procedural conditions and submit an application here. The competence of the Consumer Disputes Committee is to resolve disputes arising from the contract concluded between the buyer and the Online Store. Review of the buyer’s complaint by the commission is free of charge.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Ostukorv